پایگاه خبری تحلیلی تیتربرتر

تقویم تاریخ

امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۳ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۱ اوت ۲۰۲۲ میلادی
شنبه, ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۵
۲
۰
نسخه چاپی

ساعت مسابقات ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو 2020

ساعت مسابقات ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو 2020
ساعت و برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو 2020 اعلام شد.

به گزارش تیتربرتر؛ در چهارمین روز از بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو، ورزشکاران ایران در پنج رشته پارادوومیدانی، پاراوزنه‌برداری، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و پاراتیراندازی با کمان به مصاف حریفان خود رفته اند.

کاروان ایران با ۶۲ ورزشکار در ۱۰ رشته ورزشی بسکتبال باویلچر، والیبال نشسته مردان، پاراتیروکمان، پاراتیراندازی، پارادوچرخه سواری، پاراوزنه برداری، پارا تکواندو، جودو، پاراکانو و پارادوومیدانی در شانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک 2020 توکیو شرکت می کند.

جدول زمانی کامل مسابقات ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو 2020

جدول زمانی کامل مسابقات ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو 2020
جدول زمانی کامل مسابقات ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو 2020

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز دوم پارالمپیک

پنج شنبه 4 شهریور (26 آگوست)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش نتیجه

بسکتبال با ویلچر

ایران - استرالیا

تیمی

باخت ۳۹-۸۱

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز سوم پارالمپیک

جمعه 5 شهریور (27 آگوست)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش نتیجه
پاراتیروکمان محمدرضا زندی W1 (تعیین رنکینگ) ششم
پاراتیروکمان فرزانه عسگری کامپوند (تعیین رنکینگ) دوازدهم
پاراتیروکمان زهرا نعمتی ریکرو (تعیین رنکینگ) سوم
پارادوچرخه سواری مهدی محمدی پیست تعقیبی انفرادی 4 کیلومتر C4 دهم
پاراتیروکمان علی‌سینا منشا زاده کامپوند (تعیین رنکینگ) چهارم
پاراتیروکمان رمضان بیابانی کامپوند (تعیین رنکینگ) دوم
پاراتیروکمان غلامرضا رحیمی ریکرو (تعیین رنکینگ) اول
بسکتبال با ویلچر ایران - آمریکا تیمی باخت 41-65

پاراوزنه‌برداری

امیر جعفری

65-

نقره

 

مطالب مرتبط:

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز چهارم پارالمپیک

شنبه 6 شهریور (28 آگوست)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیجه
پاراتیروکمان

علی‌سینا منشا زاده

رمضان بیابانی

کامپوند انفرادی

6:29

9

پیروزی 143-130 و صعود به یک هشتم

پیروزی 141-139 و صعود به یک هشتم

پارادوومیدانی سامان پاکباز پرتاب وزنه F12 5:05 پنجم
والیبال نشسته ایران - آلمان تیمی 5:30 پیروزی 3 بر صفر
بسکتبال با ویلچر ایران - الجزایر تیمی 10:15  
پاراوزنه برداری روح الله رستمی 80 کیلوگرم 14  
پارادوومیدانی امان الله پاپی پرتاب نیزه F57 14:30  

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز پنجم پارالمپیک

یکشنبه 7 شهریور (29 آگوست)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیجه
بسکتبال با ویلچر ایران - بریتانیا تیمی 4:30  
پاراتیروکمان فرزانه عسگری کامپوند انفرادی 4:30 تا 6:29  
پارادوومیدانی علیرضا مختاری پرتاب وزنه F53 5:05  
پاراتیروکمان فرزانه عسگری - رمضان بیانی میکس

1/8 و 1/4،  7:20 و 13

نیمه نهایی 14:20

فینال و رده بندی 15:06 و 15:26

 
پاراجودو

وحید نوری

محمدرضا خیرالله

90-

100+

6 تا 9:30 یک چهارم و نیمه نهایی

12 تا 15:20 رده بندی و فینال

 
پاراوزنه برداری سیدحامد صلحی پور 97 کیلوگرم 14  

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز ششم پارالمپیک

دوشنبه 8 شهریور (30 آگوست)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیجه
پاراتیراندازی رقیه شجاعی R3-R2 (تفنگ بادی 10 متر) 4 مقدماتی- 6:30 فینال  
پاراتیروکمان فرزانه عسگری کامپوند انفرادی 4:30 مقدماتی- 8:30 فینال  
پارادوومیدانی امیر خسروانی پرش طول T12 5  
پارادوومیدانی سجاد محمدیان پرتاب وزنه F42 5:38  
پاراوزنه برداری سامان رضی 107- 6:30  
بسکتبال ویلچر ایران - آلمان تیمی 6:45  
پاراتیروکمان محمدرضا زندی W1 13 تا 16:12  
پاراوزنه برداری منصور پورمیرزایی 107+ 14  
پارادوومیدانی الناز دارابیان پرتاب دیسک F53 14:40  
پارادوومیدانی

مهدی اولاد

نورمحمد آرخی

پرتاب وزنه F11 15:16  
والیبال نشسته ایران - برزیل تیمی 16  

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز هفتم پارالمپیک

سه شنبه 9 شهریور (31 آگوست)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیجه
پاراتیروکمان

علی‌سینا منشا زاده

رمضان بیابانی

کامپوند انفرادی 4:30 تا 9:05  

پاراتیراندازی

ساره جوانمردی - سمیرا ارم

P4-P2 (تپانچه بادی 10 متر)

5 مقدماتی- 7:30 فینال

 

پارادوومیدانی هاشمیه متقیان پرتاب نیزه F56 5:42  
والیبال نشسته ایران -چین تیمی 14  

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز هشتم پارالمپیک

چهارشنبه 10 شهریور (اول سپتامبر)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیجه

پارادوومیدانی

سعید افروز

پرتاب نیزه F34

5

 

پارادوچرخه سواری

مهدی محمدی

جاده-پیست

(قطعی نیست)

 

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز نهم پارالمپیک

پنج شنبه 11 شهریور (2 سپتامبر)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیجه
پارادوومیدانی وحیدعلی نجیمی دوی 400 متر T13 5:24  
پاراتیروکمان زهرا نعمتی ریکرو انفرادی 5:30  
پارادوومیدانی

مهدی اولاد

نورمحمد آرخی

پرتاب دیسک F11 6:02  

پاراکانو

اسلام جاهدی

شهلا بهروزی

 VL2 (200 متر)

KL3 (200 متر)

6:40 و 6:45

6:50 و 6:55

 

پارادوومیدانی علی اصغرجوانمردی پرتاب وزنه F35 15:28  
پارادوومیدانی علی پیروج پرتاب نیزه F13 15:56  

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز دهم پارالمپیک

جمعه 12 شهریور (3 سپتامبر)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیحه
پاراتیروکمان غلامرضا رحیمی ریکرو انفرادی 5:30 تا 9:30  
پاراتکواندو مهدی پوررهنما 75-

5:30 تا 10:30 دورهای نخست

12:30 تا 17:30 رپه‌شارژ، رده بندی و فینال

 
پارادوومیدانی حامد امیری پرتاب نیزه F54 5:38  

 

برنامه و نتایج ورزشکاران ایران در روز یازدهم پارالمپیک

شنبه 13 شهریور (4 سپتامبر)

رشته ورزشکار ماده/وزن/بخش ساعت نتیجه
پارادوومیدانی سیامک صالح پرتاب وزنه F34 5:05  

پاراکانو

اسلام جاهدی 

شهلا بهروزی

VL2

KL3

5:28 تا 7:8 نیمه نهایی و فینال

 

پاراتیروکمان

زهرا نعمتی

غلامرضا رحیمی

 

5:30 تا 7:30 یک هشتم- 13 تا 14 یک چهارم

نیمه نهایی 14:20 تا 14:40

رده بندی 15:06- فینال 15:26

 

پاراتکواندو

اصغر عزیزی اقدم

رایحه شهاب

75+

58+

5:30 تا 10:30 دورهای نخست

12:30 تا 17:30 رپه‌شارژ، رده بندی و فینال

 

پارادوومیدانی صادق بیت سباح پرتاب نیزه F41 14:40  

 

آنچه دیگران میخوانند:

نویسنده: شایان صفرزاده 



+ 2
مخالفم - 1
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به سایت تیتربرتر می باشد .
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی سایت خبری