چهارشنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ۱۵:۵۱

کریستین رونالدو در کدام تیم توپ خواهد زد؟/ ژانویه 2023

کریستین رونالدو در کدام تیم توپ خواهد زد؟/  ژانویه 2023
به نظر می رسد که رونالدو به زودی یونایتد را ترک خواهد کرد و حتی منچستر یونایتد جانشین او را هم پیدا کرده است.

 به گزارش تیتربرتر؛ کریستین رونالدو به احتمال زیاد پس از جام جهانی تیممنچستر یونایتد را به مقصد باشگاه دیگری ترک خواهد کرد. همچنین شیاطین سرخ از همین حالا به دنبال یافتن جایگزین برای این فوق ستاره پرتغالی هستند.در این فصل کریستیانو رونالدو بعضا به عنوان بازیکن ثابت و در برخی مواقع تعویضی به میدان رفته است. دیدن او روی نیمکت به یک تصویر عادی در اولدترافورد تبدیل شده است. با وجود این که او هفته گذشته موفق شد اولین گل خود در دوره اریک تن‌هاخ را در لیگ اروپا به ثمر برساند، هیچ تضمینی در مورد آینده‌اش وجود ندارد که حتما در ادامه فصل در ترکیب ثابت باشد.

با وجود مصدومیت مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال وضعیت همچنان پیچیده است. در واقع بعد از بازگشت این دو نفر اوضاع می تواند برای رونالدو سخت تر هم بشود مگر این که او بتواند قابلیت های خود را برای حضور در ترکیب اصلی نشان دهد.

 مطالب مرتبط: 

وداع با اولدترافورد نزدیک تر از همیشه

به نظر می رسد که رونالدو به زودی یونایتد را ترک خواهد کرد و حتی منچستر یونایتد جانشین او را هم پیدا کرده است.

در این فصل کریستیانو رونالدو بعضا به عنوان بازیکن ثابت و در برخی مواقع تعویضی به میدان رفته است. دیدن او روی نیمکت به یک تصویر عادی در اولدترافورد تبدیل شده است. با وجود این که او هفته گذشته موفق شد اولین گل خود در دوره اریک تن‌هاخ را در لیگ اروپا به ثمر برساند، هیچ تضمینی در مورد آینده‌اش وجود ندارد که حتما در ادامه فصل در ترکیب ثابت باشد.

با وجود مصدومیت مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال وضعیت همچنان پیچیده است. در واقع بعد از بازگشت این دو نفر اوضاع می تواند برای رونالدو سخت تر هم بشود مگر این که او بتواند قابلیت های خود را برای حضور در ترکیب اصلی نشان دهد.

 همانطور که اخیرا توسط سان فاش شد، شیاطین سرخ به دنبال گونسالو راموس، مهاجم 21 ساله پرتغالی که در حال حاضر برای بنفیکا بازی می کند، خواهند رفت. نکته عجیب رقم این انتقال است، زیرا آنها حاضرند بیش از 30 میلیون دلار برای جذب او در پنجره نقل و انتقالات بعدی بپردازند.

 با وجود شروع سخت در لیگ برتر و با این احساس که در لیگ قهرمانان اروپا بازی نخواهند کرد، تیم تن هاخ به تدریج شروع به بازیابی اعتماد به نفس و استحکام خود کرد. البته باید به این واقعیت هم تاکید کرد که آنها نزدیک به 260 میلیون دلار برای نقل و انتقالات (با احتساب کاسمیرو) هزینه کرده اند.

 راموس به نوبه خود 71 بازی با تیم اصلی بنفیکا انجام داده است (او قبلاً در تیم B بازی کرده بود) و 22 گل با 5 پاس گل به ثبت رسانده است. برای راجر اشمیت، سرمربی تیم، ستاره پرتغالی مهره هجومی بسیار ارزشمندی است و در اکثر بازی‌ها به عنوان تنها بازیکن راس هجومی به میدان رفته است.

 به نظر می رسد شرایط کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد یک موضوع لحظه ای باشد. چه در ژانویه و چه در ژوئن، فوق ستاره پرتغالی احتمالاً می رود؛ چیزی که تا آخرین لحظه در بازار نقل و انتقالات تابستانی خواسته او بود. پنجره بعدی از 1 تا 31 ژانویه 2023 باز خواهد شد.

  بازار نقل و انتقالات بازیکن در اروپا

 از زمانی که بازار نقل و انتقالات تابستانی در اروپا باز شد تا آخرین لحظه ای که به پایان رسید، دنیای فوتبال حواسش به این بود که آیا رونالدو موفق به تغییر تیم می شود یا نه.  او موفق نشد، بدون لیگ قهرمانان ماند و حالا باید برای حضور در ترکیب اصلی تلاش کند.

 کریستیانو در حالی در لیگ اروپا گلزنی کرد که آن را با جشن کلاسیک خود که شامل یک پرش و نیم چرخش است جشن گرفت. همه چیز عادی به نظر می رسید، نه چهره  عجیبی و نه ژست ناراحتی. او مانند هر بازیکن دیگری برای جایگاهش در ترکیب اصلی می جنگد و مصمم است تمام تلاش خود را برای بازگشت به بهترین فرم انجام می دهد اما با همه این ها جدایی او از یونایتد در آینده نزدیک قطعی به نظر می رسد.

کریستیانو رونالدو جایزه بهترین گلزن تیم ملی پرتغال را دریافت کرد و در پست اینستاگرامی این جایزه را یک افتخار بزرگ دانست و نوشت که برای کسب رکوردها با تیم ملی پرتغال همچنان تلاش خواهد کرد.

رونالدو در ادامه مدعی شد که جام جهانی 2022 قطر، آخرین حضور او در تیم ملی پرتغال نخواهد بود و این ستاره 37 ساله قصد دارد در یورو 2024 نیز برای کشورش بازی کند.

کریستیانو از سال 2003 در تیم ملی پرتغال بازی کرده و توانسته آمار خیره‌کننده 117 گل در 189 بازی را در تمامی مسابقات به ثبت رساند.

تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2022 قطر با تیم‌های اروگوئه، غنا و کره جنوبی دیدار خواهد کرد.

 آنچه دیگران می خوانند: