دوشنبه, ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۴۶

آشنایی با فیلم تگزاس 3+اسامی بازیگران

آشنایی با فیلم تگزاس 3+اسامی بازیگران
در ادامه به معرفی فیلم سینمایی تگزاس 3 می پردزایم.

به گزارش تیتربرتر؛ در حال حاضر داستان فیلم «تگزاس3» نهایی نشده است و زمان فیلمبرداری آن بستگی به روند نگارش فیلمنامه دارد. به احتمال زیادسال 1400  این پروژه جلوی دوربین می رود.

بازیگران «تگزاس ۳» همان بازیگران قبلی هستند و قرار است تعداد دیگری بازیگر ایرانی به آن اضافه شوند.

البته مسعود اطیابی کارگردان فیلم سینمایی «دینامیت» سال گذشته گفت: اکران این فیلم درحال حاضر به صلاح نیست.

معرفی فیلم سینمایی تگزاس 3

معرفی فیلم سینمایی تگزاس 3
معرفی فیلم سینمایی تگزاس 3

 

فیلم سینمایی تگزاس 3 به کارگزدانی و تهیه کنندگی مسعود اطیایی است که سال گذشته توقیف شده است.

آخرین صحبت های کارگردان فیلم تگزازس 3

مسعود اطیابی تهیه‌کننده و کارگردان سینما سال گذشته در گفتگو با ما با اشاره به پروژه‌های سینمایی که آماده اکران دارد، گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای اکران فیلم سینمایی «دینامیت» نداریم، البته این را هم باید بگویم که برای این فیلم درخواست نمایش نداده‌ایم.

وی ادامه داد: «دینامیت» جزو گزینه‌های مورد نظر سینماداران و شورای صنفی نمایش بود، اما ما به دلیل شرایط موجود تمایلی به اکران این فیلم سینمایی نداریم.

این کارگردان با اشاره به اینکه صلاح نیست «دینامیت» در حال حاضر اکران شود، تاکید کرد: این فیلم باید زمانی اکران شود، که مردم روحیه سینما رفتن را داشته باشند و سینماها به صورت صد در صد باز شود، امیدوارم تزریق واکسن کرونا هرچه سریع‌تر انجام شود و شرایط به حالت نرمال درآید.

وی ادامه داد: همچنین فیلم سینمایی «انفرادی» را برای اکران عمومی در نظر داریم که این فیلم نیز همانند «دینامیت» در شرایط مناسب اکران می‌شود. تا زمانی که این ۲ پروژه را روی پرده سینما نبریم، ترجیح می‌دهم تولید هیچ فیلم سینمایی را آغاز نکنم.

اطیابی در پایان گفت: قرار بود «تگزاس ۳» را جلوی دوربین ببریم که تولید این فیلم سینمایی نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده است.

مطالب مرتبط:

اسامی بازیگران تگزاس 3

 اسامی بازیگران تگزاس 3
اسامی بازیگران تگزاس 3

 

مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران «تگزاس ۳» هستند.

خلاصه داستان تگزاس 3

داستان سری نخست تگزاس در برزیل و در سری سوم در تهران بود. این بار برا نسخه سوم این فیلم سینمایی باز هم لوکیشن فیلم به کشور برزیل رفته است تا داستان های پرماجرا و طنز جدید دیگری را روایت کند.

مسعود اطیابی فیلم‌سازی را با فیلم سینمایی «مصائب دوشیزه» از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد. وی سابقه ساخت فیلم‌هایی مانند «خروس جنگی»، «ریسمانی بزرگ‌تر از رگ»، «خاک و مرجان»، «ماه‌گرفتگی»، «تگزاس» و «تگزاس ۲» را دارد.

آنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: علی اکبر رضایی