سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹ ۲۱:۵۶

آشنایی با خودرو دانگ فنگ AX4

آشنایی با خودرو دانگ فنگ AX4
دانگ فنگ AX4 قیمت گذاری شد.

به گزارش تیتربرتر؛ دانگ فنگ AX4 قیمت گذاری شد متاسفانه در نمای عقب ردپایی از خلاقیت طراحی شبیه شرایطی که در دماغه وجود دارد؛ مشاهده نمی شود! شکل نامناسب بامپر(سپر) و چراغ هایی که بطور عمودی داخل آن جانمایی شده شرایطی را ایجاد کرده که این قسمت ناهماهنگ به نظر آید.

مشخصات فنی دانگ فنگ AX4

مشخصات فنی دانگ فنگ AX4
مشخصات فنی دانگ فنگ AX4

 

ای اکس4(AX4) محصولی از دانگ فنگ است که در کلاس کراس اوور وارد کاتالوگ فروش کمپانی چینی شده و در بازار این کشور بین 11600 تا 13100 دلار قیمت دارد.

به عنوان یک محصول اقتصادی، در قسمت دماغه تلاش شده تا مقداری از سادگی مورد انتظار مخاطب فاصله  ایجاد شده و یک ترکیب زیبا و قابل قبول ارائه شود. اینجا چراغ های اصلی طراحی دو بخشی یا دو طبقه دارند بطوریکه نوار ال ایی دیی نقطه ای در خط بالا و در قسمت زیر آن و بخش دوم چراغ هالوژن ها قرار گرفته اند.

ظاهر دانگ فنگ AX4

ظاهر دانگ فنگ AX4
ظاهر دانگ فنگ AX4

 

در نمای جانبی با یک محیط عضلانی بواسطه طراحی پلاستیکی بالای رکاب و الگوی فندرها(گلگیر)پیش روی مخاطب قرار دارد.

متاسفانه در نمای عقب ردپایی از خلاقیت طراحی دماغه مشاهده نمی شود! شکل نامناسب بامپر(سپر) و چراغ هایی که بطور عمودی داخل آن جانمایی شده شرایطی را ایجاد کرده که این قسمت ناهماهنگ به نظر آید.

موتور دانگ فنگ AX4

موتور دانگ فنگ AX4
موتور دانگ فنگ AX4

 

از منظر ابعاد برابر با 4195 میلیمتر در طول، 1780 میلیمتر در عرض و 1622 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2580 میلیمتر است. رینگ ها در حالت استاندارد 17 اینچی هستند.

 در بخش پیشرانه از نمونه 1.6 لیتری تنفس طبیعی 124 اسب بخاری با گشتاور 153 نیوتن متر استفاده شده است.

برای جعبه دنده نیز با توجه به تریم از نمونه 5 سرعته دستی و یا 6 سرعته دی سی تی استفاده شده که نیرو را به محور جلو انتقال می دهد.

مطالب مرتبط:

کابین و ایمنی دانگ فنگ AX4

کابین و ایمنی دانگ فنگ AX4
کابین و ایمنی دانگ فنگ AX4

 

کابین محیط مناسبی را در کلاس یک خودروی اقتصادی پیش روی مشتری قرار می دهد. نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی تبلتی، دریچه های سیستم تهویه با طراحی جالب که جز مهمترین ویژگی های این کابین هستند، طراحی اسپرت نشانگر انالوگ امپر، استارت دکمه ای، سیستم تهویه غیر اتوماتیک، نورپردازی داخلی، یو اس بی، بلوتوث، گرم کن و تهویه صندلی های هر دو ردیف، پاور ویندوز جلو و عقب، آینه ها با تنظیم الکتریکی، اسکای روف الکتریکی، استراحتگاه دست و برف پاکن عقب از جمله  امکانات کابین هستند.

آشنایی با خودرو دانگ فنگ AX4
آشنایی با خودرو دانگ فنگ AX4

 

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: کروز کنترل، رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب، نمایشگر فشار باد لاستیک، ای بی اس، ایی بی دیی، پایداری الکترونیکی، دستیار حرکت در سربالایی، دی لایت، ایربگ و ایزوفیکس قابل اشاره است.

آنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: علی اکبر رضایی