سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰

ماجرای شبنم نوه آیت الله مکارم شیرازی صحت دارد؟+فیلم

ماجرای شبنم نوه آیت الله مکارم شیرازی صحت دارد؟+فیلم
فیلمی با نام حجاب در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که دختری به نام شبنم مدعی شده نوه آیت الله مکارم شیرازی است و بخاطر حجاب اجباری مهاجرت کرده است.

به گزارش تیتربرتر؛ مدتی است که ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که دقایق تقطیع شده مستند انقلاب جنسی ساخته محمد دلاوری مجری سابق برنامه های خبری بیست و سی، صرفا جهت اطلاع و… بود.

در این کلیپ دلاوری درحال مصاحبه و صحبت با زنی به نام «شبنم» است. شبنم از حجاب اجباری و برخورد انتظامی با بدحجابان در ایران انتقاد می کند و در جایی مدعی می شود که نوه یک آیت الله است! وی در این ویدیو عنوان می کند نوه آیت الله میم است.

{flvremote}https://as5.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/3b4a02a9af337a09fbfecff22b31d3d423651162-360p.apt?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6IjdlNDM4OWNmYzFiZGFlYjNlMjMwZDQ5MWVmYWFlY2I5IiwiZXhwIjoxNTk0MTQyNDIxLCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.ZhNyWfdDMe7LMuXamEPHd9JSnegEGP-z3RufanpN7RI|https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/23651162-3766-b__822333115.jpg{/flvremote}

بعد از این صحبت ها برخی در فضای مجازی تلاش کردند تا شبنم را نوه آیت الله مکارم شیرازی قلمداد کنند.

تکذیب فیلم منتسب به نوه آیت الله مکارم شیرازی

دفتر آیت الله مکارم شیرازی روز شنبه در اطلاعیه‌ای تاکید کرده: متاسفانه بعضی دروغ جدیدی جعل کرده و در فیلمی با نام حجاب، فردی را که هیچ گونه نسبت خانوادگی و حتی آشنایی با حضرت آیت الله مکارم شیرازی و اطرافیان ایشان ندارد را به ایشان منتسب نموده اند.

اطلاعیه ادامه یافته است: بدین وسیله این مطلب را قویا تکذیب نموده و از مسئولین و تهیه کنندگان این فیلم می‌خواهیم نسبت به تکذیب و برخورد با عاملان و منتشر کنندگان این شایعه اقدام نمایند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: بدیهی است این دفتر از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری خواهد نمود.

محمد دلاوری کیست؟

محمد دلاوری کیست؟
محمد دلاوری کیست؟

محمد دلاوری زاده ۱۳۵۲ در تهران، نویسنده، خبرنگار و مجری ایرانی است که با ساخت برنامه صرفاً جهت اطلاع به شهرت رسید.

او اجرای برنامه‌هایی نظیر توقف ممنوع، پایش، من او و ... را بر عهده داشته است و همچنین در پرونده کاری او کارگردانی 2 مستند انقلاب جنسی و متولد اورشلیم به چشم می‌خورد. 

وی کتاب هایی را با عنوان روزنامه‌نگاری بدون درد و خونریزی، (دلاوری در مصاحبه با روزنامه جام جم خبر از عدم مجوز انتشار توسط وزارت ارشاد داد) و ۹۷۶ روز در پس کوچه‌های اروپا نوشته است.

دلاوری در مصاحبه با برنامه فرمول یک خبر از اخراج خودش از خبر صداوسیما داد.

در اسفند ۱۳۹۷ دلاوری در کنار احسان علیخانی، رضا رشیدپور و رامبد جوان به عنوان مجریان برتر جام جم برگزیده شدند.

گردآورنده: الهام خلیلی خو