پایگاه خبری تحلیلی تیتربرتر

تقویم تاریخ

امروز: یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲ قمری و ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی
پنج شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲
۲
۰
نسخه چاپی

زمان بازی های جام ملت‌ های اروپا 2020 +برنامه کامل

زمان بازی های جام ملت‌ های اروپا 2020 +برنامه کامل
رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از جمعه 21 خرداد 1400 با حضور ۲۴ تیم و به شیوه‌ای متفاوت از ادوار قبلی این تورنمنت آغاز خواهد شد.

به گزارش تیتربرتر؛ شانزدهمین دوره رقابت های جام ملت های اروپا از ۲۱ خرداد می شود و ۲۴ تیم حاضر در این مسابقات باید با یکدیگر رقابت جذابی را داشته باشند.

زمان آغاز رقابت‌های یورو ۲۰۲۰

زمان آغاز رقابت‌های یورو ۲۰۲۰
زمان آغاز رقابت‌های یورو ۲۰۲۰

 

یورو ۲۰۲۰ به میزبانی ۱۲ شهر در قاره اروپا با حضور ۲۴ تیم برگزار می‌شود.

یورو ۲۰۲۰ از جمعه ۲۱ خرداد با حضور ۲۴ تیم برتر اروپا در ۱۲ شهر قاره سبز آغاز می شود.

در دوره قبل تیم ملی فوتبال پرتغال با برتری برابر فرانسه عنوان قهرمانی را در سال ۲۰۱۶ کسب کرد و در حالی که قرار بود ابن رقابت ها تابستان سال قبل برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد.

دنی ماکلی داور بازی افتتاحیه یورو ۲۰۲۰

 دنی ماکلی داور بازی افتتاحیه یورو ۲۰۲۰
دنی ماکلی داور بازی افتتاحیه یورو ۲۰۲۰

 

 کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا قضاوت مصاف تیم‌های ملی‌ ایتالیا و ترکیه در بازی افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ را به داوری از هلند سپرد.

دنی ماکلی از هلند به عنوان داور افتتاحیه شانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا انتخاب شد. این بازی جمعه شب از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه المپیکوی شهر رم سوت می‌خورد و ماکلی آن را به همراه دو هموطن خود سود خواهد زد.

ماکلی در فصل اخیر قضاوت بازی‌های مهمی همچون مصاف تیم‌های فوتبال رئال مادرید و چلسی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برعهده داشت و اما به خاطر اشتباه در عدم تشخیص گل سالم کریستیانو رونالدو برای پرتغال در مصاف با صربستان جنجال‌ساز شد.

آخرین باری که او بازی تیم ملی ایتالیا را سوت زد مصاف آتزوری و پرتغال در دوره قبلی لیگ ملت‌های اروپا بود. او سال گذشته نیز نقش ناظر بازی را برای مصاف تیم‌های اینتر و سویا در فینال لیگ اروپا ایفا کرد.

مطالب مرتبط:

برنامه کامل بازی‌های یورو ۲۰۲۰

برنامه کامل بازی‌های یورو ۲۰۲۰
برنامه کامل بازی‌های یورو ۲۰۲۰

 

شانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از فردا شب (جمعه) با مصاف تیم‌های ملی ایتالیا و ترکیه از گروه A در ورزشگاه المپیکوی آغاز خواهد شد.

این اولین بازی از 51 مسابقه‌ای است که قهرمان یورو 2020 را مشخص خواهد کرد، دوره‌ای که در 11 شهر متفاوت اروپا و با یک سال تأخیر (به خاطر شیوع کرونا در جهان) برگزار خواهد شد.

در ادامه، گروه بندی و برنامه و نتایج این دوره از رقابت ها را می‌بینید.

ترکیب گروه‌های یورو ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

گروه A: ایتالیا، ترکیه، ولز، سوییس

گروه B: بلژیک، روسیه، دانمارک، فنلاند

گروه C: اوکراین، هلند، اتریش، مقدونیه شمالی

گروه D: انگلیس، کرواسی، جمهوری چک، اسکاتلند

گروه E: اسپانیا، سوئد، لهستان، اسلواکی

گروه F: آلمان، پرتغال، فرانسه، مجارستان

در زیر برنامه کامل 51 مسابقه‌ای که برگزاری‌شان یک ماه به طول خواهد انجامید را به همراه تاریخ، ساعت (به وقت تهران) و محل برگزاری  آنها مشاهده می‌‌کنید:

زمان رقابت‌های هفته اول مرحله گروهی یورو 2020

جمعه 21 خرداد

  • گروه A: ترکیه - ایتالیا [بازی افتتاحیه] (23:30) ؛ورزشگاه المپیکو/ رم

شنبه 22 خرداد

  • گروه A: ولز - سوئیس (17:30)؛ ورزشگاه باکی الیمپیا/ باکو
  • گروه B: دانمارک - فنلاند (20:30)؛ ورزشگاه پارکن/ کپنهاگ
  • گروه B: بلژیک - روسیه (23:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ/ سن‌پترزبورگ

یکشنبه 23 خرداد

  • گروه D: انگلیس - کرواسی (17:30)؛ ورزشگاه ومبلی/ لندن
  • گروه C: اتریش - مقدونیه (20:30)؛ ورزشگاه ناسیونالا بخارست
  • گروه C: هلند - اوکراین (23:30)؛ ورزشگاه یوهان کرایف/ آمستردام

دوشنبه 24 خرداد

  • گروه D: اسکاتلند - جمهوری چک (17:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو
  • گروه E: لهستان - اسلواکی (20:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ/ سن‌پترزبورگ
  • گروه E: اسپانیا - سوئد (23:30)؛ ورزشگاه کارتوخا/ سویا

سه‌شنبه 25 خرداد

گروه F: مجارستان - پرتغال (20:30)؛ ورزشگاه پوشکاش آره‌نا/ بوداپست
گروه F: فرانسه - آلمان (23:30)؛ ورزشگاه آلیانتس آره‌نا/ مونیخ

برنامه هفته دوم مرحله گروهی یورو 2020

چهارشنبه 26 خرداد

  • گروه B: فنلاند - روسیه (17:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ
  • گروه A: ترکیه - ولز (20:30)؛ ورزشگاه باکی المپیا
  • گروه A: ایتالیا - سوئیس (23:30)؛ ورزشگاه المپیکو

پنجشنبه 27 خرداد

  • گروه C: اوکراین - مقدونیه (17:30)؛ ورزشگاه ناسیونالا
  • گروه B: دانمارک - بلژیک (20:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک
  • گروه C: هلند - اتریش (23:30)؛ ورزشگاه یوهان کرایف

جمعه 28 خرداد

  • گروه E: سوئد - اسلواکی (17:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ
  • گروه D: کرواسی - جمهوری چک (20:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک
  • گروه D: انگلیس - اسکاتلند (23:30)؛ ورزشگاه ومبلی

شنبه 29 خرداد

  • گروه F: مجارستان - فرانسه (17:30)؛ ورزشگاه فرانتس پوشکاش
  • گروه F: پرتغال - آلمان (20:30)؛ ورزشگاه آلیانتس آره‌نا
  • گروه E: اسپانیا - لهستان (23:30)؛ ورزشگاه کارتوخا

برنامه هفته سوم مرحله گروهی یورو 2020

یکشنبه 30 خرداد

  • گروه A: ایتالیا - ولز (20:30)؛ ورزشگاه المپیکو
  • گروه A: سوئیس - ترکیه (20:30)؛ ورزشگاه باکی المپیا

دوشنبه 31 خرداد

  • گروه C: اوکراین - اتریش (20:30)؛ ورزشگاه ناسیونالا
  • گروه C: مقدونیه - هلند (20:30)؛ ورزشگاه یوهان کرایف
  • گروه B: فنلاند - بلژیک (23:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ
  • گروه B: روسیه - دانمارک(23:30) ؛ ورزشگاه همپدن پارک

سه‌شنبه یک تیر

  • گروه D: جمهوری چک - انگلیس (23:30)؛ ورزشگاه ومبلی
  • گروه D: کرواسی - اسکاتلند (23:30)؛ ورزشگاه همپدن پارک

چهارشنبه 2 تیر

  • گروه E: سوئد - لهستان (20:30)؛ ورزشگاه سن‌پترزبورگ
  • گروه E: اسلواکی - اسپانیا (20:30)؛ ورزشگاه کارتوخا
  • گروه F: آلمان - مجارستان (23:30)؛ ورزشگاه آلیانتس آره‌نا
  • گروه F: پرتغال - فرانسه (23:30)؛ ورزشگاه بوداپست

برنامه مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020

شنبه 5 تیر

1- تیم دوم گروه A - تیم دوم گروه B ؛   (20:30) ورزشگاه یوهان کرایف
2- تیم اول گروه A - تیم دوم گروه C؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

یکشنبه 6 تیر

3- تیم اول گروه C - تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F ؛ (20:30) ورزشگاه فرانتس پوشکاش
4- تیم اول گروه B - تیم سوم یکی از گروه‌‌‌های A، D، E‌ یا F ؛ (23:30) ورزشگاه کارتوخا

دوشنبه 7 تیر

5- تیم دوم گروه D - تیم دوم گروه E ؛(20:30) ورزشگاه همپدن پارک
6- تیم اول گروه F - تیم سوم گرو‌های A، B و C ؛ (23:30) ورزشگاه ناسیونالا

سه‌شنبه 8 تیر

7- تیم اول گروه D - تیم دوم گروه F ؛(20:30) ورزشگاه ومبلی
8- تیم اول گروه E - تیم سوم یکی یکی از سه گروه A، B، C یا D ؛(23:30) ورزشگاه همپدن پارک

برنامه مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020

جمعه 11 تیر

1- برنده بازی ششم مرحله یک هشتم نهایی - برنده بازی پنجم مرحله یک هشتم نهایی؛ (20:30) ورزشگاه سن‌پترزبورگ
2- برنده بازی چهارم مرحله یک هشتم نهایی - برنده بازی دوم مرحله یک هشتم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه آلیانتس آره‌نا

شنبه 12 تیر

3- برنده بازی سوم مرحله یک هشتم نهایی- برنده بازی اول مرحله یک هشتم نهایی؛ (20:30) ورزشگاه باکلی الیمپیا
4- برنده بازی هشتم مرحله یک هشتم نهایی - برنده بازی هفتم مرحله یک هشتم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه المپیکو

زمان بازی مرحله نیمه نهایی یورو 2020

سه‌شنبه 15 تیر

1- برنده بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی - برنده بازی اول مرحله یک چهارم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

چهارشنبه 16 تیر

2- برنده بازی چهارم مرحله یک چهارم نهایی - برنده بازی سوم مرحله یک چهارم نهایی؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

زمان بازی فینال یورو 2020

یکشنبه 20 تیر

برنده بازی اول مرحله نیمه نهایی - برنده بازی دوم مرحله نیمه نهایی؛ (23:30) ورزشگاه ومبلی

آنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: الهام خلیلی خو



+ 2
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به سایت تیتربرتر می باشد .
هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی سایت خبری