تيتربرتر - سايت خبري تحليلي تيتربرتر | TitreBartar : جشنواره جواهر را از دست ندهيد
یکشنبه، 19 دی 1395 - 07:56 کد خبر:38214
كمتر از دو سال پيش در منطقه شرق تهران، فروشگاهي تاسيس شد با تاكيد بر ارائه كالاي با كيفيت ايراني، كالاهايي كه به دست طراحان و خياطان داخلي با فكر و خلاق توليد و روانه بازار پوشاك مي شوند و برندهايي كه امروز تا حدي در ميان شهروندان شناخته شده اند.


سايت خبري تحليلي "تيتربرتر"  TitreBartar.ir 
به گزارش تيتربرتر به نقل از سبا 724؛ مدير فروشگاه جواهر با اشاره به اينكه پاييز گذشته اين فروشگاه را تاسيس نموده گفت: در اين فروشگاه سعي ما بر اين بود تا كمتر از پوشاك خارجي و وارداتي استفاده نماييم و با ارائه كالاهايي از برندهاي داخلي در كنار حمايت از توليد كنندگان به سليقه تمامي اقشار احترام گذاشته و توانايي عرضه و فروش كالاي متناسب با نياز و سليقه شهروندان را داشته باشيم كه خوشبختانه تا امروز به تا حدي اين مهم رسيده ايم.
 
وي در ادامه افزود: اين مكان با مساحتي بالغ بر 300 مترمربع به سه بخش مختلف براي كودكان،بانوان و آقايان تقسيم شده است و مشتريان مي توانند از ميان لباس هاي رسمي و غير رسمي هر آنچه نياز دارند انتخاب نمايند و اطمينان داشته باشند كه هزينه منصفانه و متناسب با كيفيت كالا را مي پردازند.
 
شعبه دوم فروشگاه جواهر در قرچك ورامين افتتاح شده است و اين روزها هر دو شعبه با جشنواره فروش لباس هاي پاييزي كه به مدت يك ماه از يكم  تا سي ام ديماه برقرار است پذيراي شهروندان عزيز خواهند بود.
 

انتهاي پيام/م

 

 آدرس كانال خبري تيتربرتر:        telegram.me/titrebartar_ir
پست الكترونيكي:

 

   ما را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد: